Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

PreviousNext




Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ВІНШУЕМ !!!
вучняў гімназіі - пераможцаў абласнога краязнаўчага конкурсу-алімпіяды, прысвечанага Году малой радзімы.
Вучаніцы 8 "А" класа Герасіменка Валерыя і 11 "А" класа Сядая Вікторыя ў складзе каманды г.Гомеля атрымалі перамогу ў туры па асновах праваслаўнай культуры Беларусі і  туры, прысвечаным 120-годдзю з дня нараджэння Міхася Лынькова і знакамітым пісьменнікам і паэтам Гомельшчыны.

Віншуем настаўнікаў гімназіі Кказачэнка А.А, Лявоненка В.Л., Яўсеенка В.В.,  якія падрыхтавалі каманду да выніковага выступлення!


 

Пераможцы

 І этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

2019/2020 навучальнага года

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Клас

Прадмет

Макс. кол-ць балаў

Колькасць балаў вучня

Колькасць балаў у % ад макс.

Месца

Дыплом

1.

Шаціла Ганна Сяргееўна

9 ”Б”

Руск. мова і літ-ра

67

51.5

76,9

1

І

2.

Рандаўцова Рэната Мікалаеўна

9 ”Б”

67

44

66,4

2

ІІ

3.

Русакова Марыя Алегаўна

9 ”Б”

67

31,9

47,6

3

ІІ

4.

Сінельнікава Ангеліна Міхайлаўна

9 “А”

67

29,8

44,5

4

ІІІ

5.

Богус Ксенія Станіславаўна

9 ”Б”

67

26,3

39,3

5

ІІІ

6.

Чыгунова Валерыя Андрэеўна

9 ”Б”

67

25

37,3

6-7

ІІІ

7.

Джыма Кацярына Васільеўна

9 ”Б”

67

25

37,3

6-7

ІІІ

8.

Кудраўцава Ульяна Вячаславаўна

10 “А”

84

80

95

1

І

9.

Купрыянава Анастасія Міхайлаўна

10 “А”

84

63

75

2

ІІ

10.

Цыглер Вікторыя Валянцінаўна

11 “А”

38

26

68,4

1

І

11.

Максіменка Дар’я Андрэеўна

11 “А”

38

21

55,2

2

ІІ

12.

Іванова Маргарыта Алегаўна

8 “А”

Інфармат.

200

200

100

1

І

13.

Гапоненка Наталля Дзянісаўна

9 “Б”

 

 

 

 

 

 

 

Белар. мова і літар.

36,5

26,5

72,6

1

І

14.

Яфрэмава Дар’я Максімаўна

9 “Б”

36,5

19

52

2

ІІ

15.

Шаціла Ганна Сяргееўна

9 “Б”

36,5

18,5

50,6

3

ІІІ

16.

Ашарчук Яніна Уладзіміраўна

10 “А”

42

23,25

55,4

1

І

17.

Булавінская Алеся Аляксандраўна

11 “А”

47

19,95

42,4

1

І

18.

Пархоменка Лізавета Іванаўна

11 “А”

47

17,65

37,6

2

ІІ

19.

Машук Юлія Мікалаеўна

11 “А”

47

16,55

35,2

3

ІІІ

20.

Сядая Вікторыя Ігараўна

11 “А”

47

16,35

34,8

4

ІІІ

21.

Грышкова Вікторыя Уладзіміраўна

9 “А”

Хімія

65

33

51

1

І

22.

Вяроха Аляксандр Русланавіч

10 “А”

65

23,5

36

1

ІІ

23.

Савянок Кірыл Сяргеевіч

11 “А”

65

22

34

1

ІІ

24.

Ашарчук Яніна Уладзіміраўна

10 “А”

 

 

 

 

Грамадазн.

100

66

66

1

І

25.

Сідоркіна Валерыя Аляксандраўна

10 “А”

100

52

52

2

ІІ

26.

Булавінская Алеся Аляксандраўна

11 “А”

91

51

56

1

І

27.

Быханькоў Аляксей Валер’евіч

11 “А”

91

48

53

2

ІІ

28.

Манько Іван Кірылавіч

9 “А”

Фізіка

36

16

44,4

1

І

29.

Вяроха Аляксандр Русланавіч

10 “А”

23

7

30

1

ІІІ

30.

Кухарэнка Уладзіслаў Вітальевіч

9 “А”

Геаграфія

65

23,5

36,1

1

ІІ

31.

Шаціла Ганна Сяргееўна

9 “Б”

65

23

35,4

2

ІІ

32.

Рандаўцова Рэната Мікалаеўна

9 “Б”

65

20

30,8

3

ІІІ

33.

Бабічава Вераніка Вітальеўна

9 “А”

65

19,8

30,5

4

ІІІ

34.

Кудраўцава Ульяна Вячаславаўна

10 “А”

65

57,5

88,4

1

І

35.

Кулыба Лізавета Ігараўна

10 “А”

65

50

76

2

ІІ

36.

Вяроха Аляксандр Русланавіч

10 “А”

65

26,3

40,4

3

ІІІ

37.

Быханькоў Аляксей Валер’евіч

11 “А”

65

27

41,5

1

І

38.

Грышкова Вікторыя Уладзіміраўна

9 “А”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Біялогія

 

70

57

81

1

І

39.

Яфрэмава Дар’я Максімаўна

9 “Б”

70

54

77

2

ІІ

40.

Буракова Яніна Дзмітрыеўна

9 “А”

70

40

57

3

ІІ

41.

Карлоўскі Дзмітрый Юр’евіч

9 “А”

70

38

54

4

ІІІ

42.

Рандаўцова Рэната Мікалаеўна

9 “Б”

70

29

41

5

ІІІ

43.

Маёрава Елізавета Алегаўна

9 “А”

70

28

40

6-7

ІІІ

44.

Абыходаў Юрый Аляксандравіч

9 “А”

70

28

40

6-7

ІІІ

45.

Любічава Алеся Алегаўна

10 “А”

70

52

74

1

І

46.

Вайцяховіч Валерыя Іосіфаўна

11 “А”

70

51

73

1

І

47.

Савянок Кірыл Сяргеевіч

11 “А”

70

42

60

2

ІІ

48.

Рандаўцова Рэната Мікалаеўна

9 “Б”

 

 

 

 

 

Гісторыя

 

79

50

63

1

І

49.

Грышкова Вікторыя Уладзіміраўна

9 “А”

79

43

54

2-3

ІІ

50.

Шаціла Ганна Сяргееўна

9 “Б”

79

43

54

2-3

ІІ

51.

Вяроха Аляксандр Русланавіч

10 “А”

Матэматыка

40

24

60

1

І

52.

Ашарчук Яніна Уладзіміраўна

10 “А”

 

 

 

 

 

 

 

Англійская мова

150

105

70

1

І

53.

Хоміч Раман Дзмітрыевіч

8 “А”

150

103

68,6

2

ІІ

54.

Купрыянава Анастасія Міхайлаўна

10 “А”

150

83

55,3

3

ІІІ

55.

Ашарчук Анастасія Уладзіміраўна

10 “А”

150

80

53,3

4

ІІІ

56.

Сухоцкі Арцемій Генадзьевіч

10 “А”

150

79

52,6

5

ІІІ

57.

Булавінская Алеся Аляксандраўна

11 “А”

150

106

70,6

1

І

58.

Цыглер Вікторыя Валянцінаўна

11 “А”

Астраномія

31

24

77,4

1

І

59.

Бондараў Вячаслаў Аляксандравіч

8 “А”

Тэхнічная праца

60

31

51,7

1

І

60.

Кулакоўская Марыя Ігараўна

9 “А”

Абслуг.праца

100

50

50

1

І

61.

Барэцкая Караліна Уладзіславаўна

11 “А”

 

 

 

 

 

 

 

Фізічн.культ. і зд. (дзяўчынкі)

 

 

 

Сума рангаў 3

1

І

62.

Трошка Алеся Уладзіміраўна

7 “В”

 

 

Сума рангаў 10

2

ІІ

63.

Чыркова Анастасія Уладзіміраўна

10 “А”

 

 

Сума рангаў 12

3

ІІ

64.

Ляхава Алеся Канстанцінаўна

5 “А”

 

 

Сума рангаў 13

4

ІІІ

65.

Шакірава Кацярына Аляксандраўна

7 “А”

 

 

Сума рангаў 15

5-6

ІІІ

66.

Рындзіна Лізавета Русланаўна

6 “Б”

 

 

Сума рангаў 15

5-6

ІІІ

67.

Дварэцкі Ягор Канстанцінавіч

11 “А”

Фізічн.культ. і зд. (юнакі)

 

 

Сума рангаў 6

1-2

І

68.

Маркелаў Мікіта Іванавіч

11 “А”

 

 

Сума рангаў 6

1-2

І

69.

Блізнец Мікалай Мікалаевіч

8 “Б”

 

 

Сума рангаў 13

3-4

ІІ

70.

Багумілаў Мікіта Іванавіч

5 “Г”

 

 

Сума рангаў 13

3-4

ІІ

71.

Самойленка Мацвей Дзмітрыевіч

9 “Б”

 

 

Сума рангаў 15

5

ІІІ

72.

Цімашэнка Вячаслаў Андрэевіч

7 “Б”

 

 

Сума рангаў 16

6

ІІІ

73.

Кейзераў Дзмітрый Аляксандравіч

6 “В”

 

 

Сума рангаў 18

7

ІІІ



 


БАЦЬКОЎСКІЯ СХОДЫ

адбудуцца:

22 кастрычніка 

5-11 класы - у 18.00 агульны ў актавай зале

(ад класа па 5 прадстаўнікоў)

У 18.30 - па класах

23 кастрычніка

1-4 класы - у 17.50  агульны ў актавай зале

(ад класа па 5 прадстаўнікоў)

У 18.20 - па класах


 

17.10.2019

у гімназіі  адбылася ўрачыстая цырымонія адкрыцця

І ЭТАПУ РЭСПУБЛІКАНСКАЙ АЛІМПІЯДЫ ПА ВУЧЭБНЫХ ПРАДМЕТАХ

 

Усё пачынаецца з Маці..

Шчыра Віншуем Вас з надыходзячым цудоўным святам - Днём Маці.

Гэтае свята напоўнена цяплом, удзячнасцю. 

Няхай Вас заўседы любяць і берагуць. Няхай спадарожнічаюць удача, дабрабыт, добры настрой.

Маці...гэта ёмкае паняцце вызначае важнае прызначэнне. Дзякуючы маці непахіснымі застаюцца вечныя каштоўнасці як дом, сям'я, дзеці.

Жадаем здароўя моцнага, вялікіх жыццёвых сіл!


 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 50
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов