Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by

BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext




Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

У 2018/2019 навучальным годзе арганізацыя адукацыйнага працэсу будзе ажыццяўляцца па чвэрцях у наступныя тэрміны:
першая чвэрць – з 1 верасня 2018 г. па 27 кастрычніка 2018 г.;
другая – з 8 лістапада 2018 г. па 22 снежня 2018 г.;
третья – з 8 студзеня 2019 г. па 23 сакавіка 2019 г.;
чацвёртая – з 1 красавіка 2019 г. па 31 мая 2019 г.

На працягу навучальнага года ўстанаўліваюцца канікулы:
восеньскія – 10 дзён з 29 кастрычніка 2018 г. па 7 лістапада 2018 г. уключна;
зімовыя – 15 дзён з 24 снежня 2018 г. па 7 студзеня 2019 г. уключна;
вясновыя – 6 дзён з 25 сакавіка 2019 г. па 30 сакавіка 2019 г. уключна;
летнія – 92 дні з 1 чэрвеня 2019 г. па 31 жніўня 2019 г.; для вучняў, якія завяршылі навучанне і выхаванне на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі, – 80 дзён з 13 чэрвеня 2019 г. па 31 жніўня 2019 г. уключна.

 Для вучняў III класаў у ІІІ чвэрці праводзяцца дадатковыя зімовыя канікулы з 11 лютага 2019 г. па 17 лютага 2019 г. працягласцю 7 дзён

 


Графік правядзення класных гадзін у I-IV класах на ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Графік правядзення класных гадзін у I-IV класах
на ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Клас

Класны кіраўнік

Дзень правядзення

Час правядзення

Кабінет

1 “А”

Нарушэвіч Г.Р.

Пятніца

4 урок

2-7

1 “Б”

Будзько Ю.С.

Чацвер

4 урок

2-8

1 “В”

Бабовіч Н.У.

Чацвер

4 урок

2-6

1 “Г”

Клімкова А.А.

Чацвер

4 урок

1-4

1 “Д”

Кузуб А.А.

Пятніца

4 урок

2-9

2 “А”

Казлова К.П.

Аўторак

5 урок

3-9

2 “Б”

Лаеўская Н.М.

Панядзелак

5 урок

3-8

2 “В”

Цімашэнка Н.У.

Аўторак

5 урок

1-14

2 “Г”

Гулева Т.С.

Пятніца

4 урок

3-3

2 “Д”

Слышова Д.Ю.

Серада

5 урок

3-2

3 “А”

Алясюк Л.В.

Чацвер

5 урок

3-1

3 “Б”

Котчанка А.Б.

Чацвер

5 урок

3-4

3 “В”

Отчыч З.Д.

Чацвер

5 урок

3-7

3 “Г”

Прычэсная Т.У.

Чацвер

5 урок

3-9

4 “А”

Магонава Т.В.

Чацвер

5 урок

1-2

4 “Б”

Балахонава М.В.

Панядзелак

5 урок

3-8

4 “В”

Сыпава С.К.

Пятніца

5 урок

3-2

4 “Г”

Гінер Т.Г.

Панядзелак

5 урок

3-3

Графік правядзення класных гадзін у V-XI класах на ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Графік правядзення класных гадзін у I-IV класах
на IІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года 

Клас

Класны кіраўнік

Дзень правядзення

Час правядзення

Кабінет

5 “А”

Бурміч М.А.

Панядзелак

6 урок

1-17

5 “Б”

Баканоўская Г.А.

Панядзелак

6 урок

1-18

5 “В”

Селіванаў А.Ю.

Чацверг

7 урок

3-17

5 “Г”

Рудак В.М.

Пятніца

7 урок

1-15

6 “А”

Шульжэнка Л.А.

Чацвер

7 урок

2-27

6 “Б”

Захаранка К.П.

Пятніца

7 урок

2-20

6 “В”

Зайцава А.В.

Чацвер

7 урок

3-22

7 “А”

Баразна С.М.

Чацвер

7 урок

3-12

7 “Б”

Лявоненка В.Л.

Серада

7 урок

2-18

8 “А”

Мельнікава Т.У.

Пятніца

7 урок

1-20

8 “Б”

Сулімава Н.М.

Аўторак

8 урок

2-24

9 “А”

Скойбеда І.П.

Пятніца

7 урок

1-14

9 “Б”

Ягорава Т.М.

Панядзелак

6 урок

3-20

10 “А”

Дзялец Л.У.

Аўторак

8 урок

1-16

11 “А”

Раманоўская Г.М.

Чацвер

7 урок

3-16




 

Графік работы кабінета інфарматыкі 3-13

Графік работы кабінета інфарматыкі  3-13

Панядзелак – пятніца

1 – 7 урок          Правядзенне вучэбных і факультатыўных заняткаў з выкарыстаннем кап’ютарных тэхналогій

15:00 – 17:00    Самападрыхтоўка вучняў, самаадукацыя настаўнікаў

Субота

10:00 – 12:00    Правядзенне вучэбных і факультатыўных заняткаў з выкарыстаннем кап’ютарных тэхналогій

12:00 – 14:00    Самападрыхтоўка вучняў, самаадукацыя настаўнікаў

Графік работы кабінета інфарматыкі 3-14

Графік работы кабінета інфарматыкі  3-14

Панядзелак – пятніца

1 – 7 урок          Правядзенне вучэбных і факультатыўных заняткаў з выкарыстаннем кап’ютарных тэхналогій

15:00 – 17:00    Самападрыхтоўка вучняў, самаадукацыя настаўнікаў

Субота

10:00 – 12:00    Правядзенне вучэбных і факультатыўных заняткаў з выкарыстаннем кап’ютарных тэхналогій

12:00 – 14:00    Самападрыхтоўка вучняў, самаадукацыя настаўнікаў


 

Графік факультатыўных заняткаў для вучняў VI – XI класаў

ГРАФІК  факультатыўных заняткаў
для вучняў VI – XI класаў
на II паўгоддзе 2018/2019  навучальнага года 

п/п

Клас

Назва

факультатыўных заняткаў

Вучэбны прадмет

Настаўнік

Кабінет

Паня-дзелак

Аўторак

Чацвер

Пятніца

Субота

1.

6  “А”, “Б”

Паглыбляемся ў цікавы свет утварэння  і правапісу слоў

руская мова

Зайцава Н.І.

3-17

14.15





2.

9  “А”

Гадзіна здароўя і спорту

фізічная культура і здароўе

Лозбенеў М.К.

спарт. зала





10.00

3.

9  “Б”

Гадзіна здароўя і спорту

фізічная культура і здароўе

Лозбенеў М.К.

спарт. зала





11.00

4.

9  “А”

Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі

руская мова

Скойбеда І.П.

1-14





09.00

5.

9  “Б”

Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі

руская мова

Скойбеда І.П.

1-14





12.00

6.

9  “А”

Складаны сказ без складанасцей

беларуская мова

Шульжэнка Л.А.

2-27





11.00

7.

9  “Б”

Складаны сказ без складанасцей

беларуская мова

Шульжэнка Л.А.

2-27





10.00

8.

9  “А”

Маё прафесійнае будучае

-

Дасько Т.В.

3-14



13.45



9.

10  “А”

Рашэнне творчых задач

фізіка

Века В.У.

2-26

13.20





10.

10  “А”

Культура мовы

руская мова

Скойбеда І.П.

1-14





11.00

11.

10  “А”

Практыкум па арфаграфіі беларускай мова

беларуская мова

Казачэнка А.А.

1-17



14.40



12.

10  “А”

Рыхтуемся да алімпіяды: лінгвістычны конкурс

беларуская мова

Паплаўная Л.В.

1-20





09.00

13.

10  “А”

Лексіка-граматычны практыкум

англійская мова

Ашарчук І.У.

3-18


14.15




14.

10  “А”

Асновы права

грамадазнаўства

Каваленка К.А.

1-16





12.00

15.

10  “А”

Гадзіна здароўя і спорту

фізічная культура і здароўе

Маліноўскі А.М.

спарт. зала





10.00

16.

11  “А”

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

беларуская мова

Шульжэнка Л.А.

2-27





09.00

17.

11  “А”

Практыкум па беларускай мове

беларуская мова

Паплаўная Л.В.

1-20





10.00

18.

11  “А”

Лексіка-граматычны практыкум

англійская мова

Ашарчук І.У.

3-18




14.15


19.

11  “А”

Паўтараем матэматыку

матэматыка

Сулімава Н.М.

2-24

13.20





20.

11  “А”

Асновы права

грамадазнаўства

Каваленка К.А.

1-16





11.00

21.

11  “А”

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін

руская мова

Скойбеда І.П.

1-14





10.00


Графік правядзення факультатыўных заняткаў “Асновы бяспекі жыццядзейнасці”

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ

“АСНОВЫ БЯСПЕКІ ЖЫЦЦЯДЗЕЙНАСЦІ”

ў VIII, IX класах

КЛАС

ДЗЕНЬ ТЫДНЯ

ЧАС

НАСТАЎНІК

КАБІНЕТ

8 “А”

чацвер

14.40

Бондар Ю.У.

2-26

8 “Б”

пятніца

14.15

9 “А”

аўторак

15.10

9 “Б”

серада

15.10

Графік факультатыўных заняткаў для вучняў I-IV класаў

ГРАФІК факультатыўных заняткаў на ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка


Клас

К-ць

гадзін

Журнал

Назва

Панядзе-лак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Кол-ны састаў

Кабінет

1

Нарушэвіч Г.Р.

1 А

1

1 А

Вытокі роднай мовы


11.55




12

1-10

2

1

Матэматычная вясёлка

11.55





13

1-11

3

1

Мая Айчына





11.55

6

1-11

4

Будзько Ю.С.

1 Б

1

1 Б

Матэматычная вясёлка





11.55

24

1-4

5

1 Б

1

1 Б

Па прыст. правілаў зд.харчав.




12.15


6

муз.

6

Бабовіч Н. У.

1 В

1

1 В

Вучымся гаварыць правільна





11.55

7

3-9

7

1

Матэматычная вясёлка

11.55





13

3-9

8

Клімкова А.А.

1 Г

1

1 Г

Матэматычная вясёлка


11.55




8

1-4

9

1

Вучымся гаварыць правільна

11.55





8

1-4

10

1

Мая Айчына



11.55



7

1-4

11

Кузуб Л.Ю.

1 Д

1

1 Д

Матэматычная вясёлка

11.55





22

3-1

12

1 Д

1

Асновы моўнай культуры





11.55

10

3-1

13

1 Д

1

Мая Айчына


11.55




5

3-1

14

Міронава В.В.

1 А

1

1 А

Уводзіны ў свет зам. мовы




16.00


11

3-25

15

Карцель В.М.

1 А

1

Уводзіны ў свет зам. мовы



11.55



12

1-10

16

Дасько Т.В.

1 А

1

1 А

Вучуся  творча  думаць


16.00




8

1-19

17

1 Б

1

1 Б



16.00



16

1-18

18

1 В

1

1 В




16.00


7

1-19

19

1 Г

1

1 Г





11.55

7

20

1 Д

1

1 Д





16.00

12

21

Казлова К. П.

2 А

1


Вытокі роднай мовы

12.20





6

1-16

22

Лаеўская Н.М.

2 Б

1

2 Б

Рашэнне тэкставых задач



12.20



12

3-8

23

2 Д

1

2 Д

Мая Айчына


12.20




6

3-8

24

Цімашэнка Н.У.

2 В

1

2 В

Тайна гукаў і літар

12.20





9

1-17

25

Гулева Т.С.

2 Г

1

2 Г

Тайна гукаў і літар




12.40


15

1-4

26

2 Г

1

2 Г

Па прыст. правілаў зд.харчав



12.20



7

3-3

27

Слышова Д.Ю.

2 Д

1

2 Д

Вытокі роднай мовы


12.20




11

3-2

28

Нарушэвіч Г.Р.

2

1

2 Б

Інфарматыка, якая развівае

14.50





6

10

3-14

29

2 В

15.40

30

Кондрусева А.У.

2 А

1

2 А

Уводзіны ў свет зам. мовы





15.40

7

1-11

31

Ландава Л.І.

2 А

1

2 А

Уводзіны ў свет зам. мовы





12.20

9

1-10

32

Іванова В.У.

2 А

1

2 А

Элементы логікі



15.40



7

3-18

33

2 Д

1

2 Д

Элементы логікі



16.30



6

3-18

34

Алясюк Л.В.

3 А

1

3 А

Моўны этыкет


12.30




6

3-1

35

1

Вытокі роднай мовы



12.30



6

3-1

36

Ландава Л.І.

3 А

1

3 А

Уводзіны ў свет зам. мовы




12.30


6

1-10

37

Карцель В.М.

3 А

1

3 А

Уводзіны ў свет зам. мовы




12.30


5

3-25

38

Котчанка А.Б.

3 Б

1

3 Б

Мая Айчына



12.30



7

2-19

39

1

Моўны этыкет




12.30


7

3-1

40

1

Падарожжа ў свет казкі


12.30




8

2-19

41

Маліноўскі А.М.

3 Б

1

3 Б

Шахматны ўсянавуч

10.45





6

1-11

42

Отчыч З.Д.

3 В

1

3 В

Правілы ў маім жыцці




12.30


7

3-8

43

1

Моўны этыкет


12.30




7

3-25

44

1

Матэматычная вясёлка

12.30





7

3-25

45

Прычэсная Т.У.

3 Г

1

3 Г

Моўны этыкет




12.30


11

3-9

46

1

Па прыст. правілаў зд.харчав



12.30



6

3-9

47

1

Матэматычная вясёлка

12.30





11

3-9

48

Магонава Т.В.

4 А

1

4 А

Моўны этыкет

12.30





7

1-4

49

1

Матэматычная вясёлка


12.30




6

1-4

50

1

Мая Айчына



12.30



5

1-4

51

Балахонава М.В.

4 Б

1

4 Б

Моўны этыкет


12.30




10

2-20

52

4 Б

1

4 Б

Па прыст. правілаў зд.харчав

12.30





6

2-19

53

Сыпава С.К.

4 В

1

4 В

Моўны этыкет



12.30



8

муз.

54

1

Падарожжа ў свет казкі




12.30


7

3-2

55

1

Мая Айчына

12.30





7

3-1

56

Гінер Т.Г.

4 Г

1

4 Г

Моўны этыкет


12.30




5

муз.

57

1

Мая Айчына




12.30


5

3-3

58

1

Падар. у свет займ. матэматыкі

12.30





5

3-17

59

Ландава Л.І.

4 Г

1

4 Г

Уводзіны ў свет зам. мовы



12.30



5

1-10

60

Яўсеенка В.В.

1

1

1 Г

Польская мова





11.55

8

1-17

61

3 В

1

3 В

Польская мова




10.45


6

3-9

62

4

1

4 Б

Польская мова



10.45



8

1-17

 


Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов