Аддзел адукацыі, спорту і турызму Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

Вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Пошук інфармацыі
Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Шосты дзень

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 20 СТУДЗЕНЯ 2018 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Выяздная экспазіцыя фондаў Музея ваеннай славы

IV - IX

12.00

актавая зала

Класныя кіраўнікіIV – IX класаў

Медыяпрэзентацыя да Дня выратавальнікаў “Выратавальнікам быць лёгка”

V - VI

13.00

бібліятэка гімназіі

Назаранка Ю.М.

Трэнінг самапазнання

VI - XI

13.00

1-4

Дасько Т.В.

Удзел у Адкрытых Скарынаўскіх чытаннях

VIII - XI

9.00

гімназія

№ 56

Міронава В.В.

Удзел у конкурсе “Матэматычная карусель”

IV - V

9.20

СШ № 24

Ільюшчанка Г.М.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

12.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін

11 “А”

11.00

1-20

Мельнікава Т.У.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

12.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

13.00-14.35

кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Сузор’е

X, XI

12.00 -13.35

1-1

Мельникава С.М.

СПАРТЫЎНАЯ ЗАЛА ЗАПРАШАЕ

Спаборніцтвы. Кубак чацвёртых класаў па міні-футболу

ІV -V

13.15

спарт. зала

Іванова В.У.

Некрашэвіч А.В.

Класныя кіраўнікіIV класаў

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-V

17.30-19.00

гімн.зала

Віхараў П.А.



 

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 13 СТУДЗЕНЯ 2018 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Апанасенка В.Ю.

Клімкова А.А.

Бібліятэчная сустрэча, прысвечаная Калядам

IІ - IV

12.00

1-21

Назаранка Ю.М.

Практычны занятак па развіццю навыкаў самастойнасці

IX - XI

13.00

1-4

Апанасенка В.Ю.

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Мой горад”

 

VIІ - VIII

13.00

Актавая зала

Каваленка К.А.

Запрашаем на Каляды

ІІ

11.00

Музей “Беларуская хата”

Шумак Л.П.

Запрашаем на Каляды

ІІІ

12.00

Музей “Беларуская хата”

Шумак Л.П.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

9.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

12.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

13.00-14.35

кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

СПАРТЫЎНАЯ ЗАЛА ЗАПРАШАЕ

Спартландыя “Вясёлыя старты”

ІV -V

13.00

спарт. зала

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-V

17.30-19.00

гімн.зала

Віхараў П.А.



 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 4
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома


Создание и продвижение сайтов